Co o nás říkají klienti?

Přechod od obyčejných vrat s ručním otvíráním na automatická garážová vrata je naprosto nepopsatelný. S manželem se těšíme z každé jízdy, kdy jedeme na nákupy nebo za vnoučaty. Zároveň v našem důchodovém věku oceňujeme, že nemusíme vystupovat z auta pokaždé, abychom vrata za sebou zavřeli.

manželé z Dolního Němčí

Do naší rekonstruované autodílny jsme vybírali sekční vrata s dlouhou životností, která snesou časté otvírání. Konečná volba padla na Vrata na míru a musím potvrdit, že vrata nejenže bezchybně fungují, ale také skvěle vypadají. Děkuji za vstřícnost a rychlé jednání.

Pavel. S., Brno

Při mém pracovním vytížení nemám příliš čas na obcházení jednotlivých dodavatelů garážových vrat. Tím více oceňuji možnost vytvoření sestavení nezávazné kalkulace, kterou nabízí Vrata na míru.

Pavel. T., Nedachlebice

Se službami společnosti Vrata na povel jsem byl mile překvapen. Objednání a domluva byla rychlá a efektivní, bez zbytečných průtahů.

Karel S., Uherské Hradiště

Na automatických sekčních vratech oceňujeme zejména pohodlí při ranním spěchání do práce. Po návratu z práce nás pro změnu těší krásný design a lehkost s jakou se vrata otvírají.

Manželé Svobodovi, Olomouc

Na práci oceňuji především odborné poradenství a přípravnou vizualizaci při výběru vrat. Jsem spokojená s výborně odvedenou práci techniků při instalaci. Vše proběhlo bez zbytečného bourání a nepořádku. Vrata na povel mohu jen doporučit.

Kateřina B., Zlín