Služby a produkty

Součástí našich služeb je plný prodejní i poprodejní servis zajišťující váš maximální komfort. S výběrem vrat a brán vám odborně poradíme, vše důkladně zaměříme a vytvoříme vizuální návrh včetně cenové nabídky.

Po schválení zakázky se pustíme do výroby a za pár týdnů vám naši technici vrata/bránu nainstalují.

  • Našimi výrobními partnery jsou specialisté na vrata/brány, společnost DoorHan, Hörmann a česká firma Kružík.
  • Na všechna vrata poskytujeme 2letou záruku i pozáruční servis včetně podpory specialistů na telefonické lince.

Sekční garážová vrata

Privátní vrata se instalují k vjezdům rodinných domů a rekreačních objektů s nižší frekvencí otvírání. Kromě funkčnosti se velký důraz klade na samotný design, který spoluvytváří celkový vzhled rodinných domů a soukromých pozemků. Správně zvolená vrata jsou vizitkou nejen každého domu, ale zároveň odráží vkus jejich majitelů.

Sekční průmyslová vrata

Průmyslové vrata se instalují v areálech firem, výrobních i logistických závodů, zemědělských farem a v celé další řadě odvětví. Průmyslové vrata a brány disponují většími rozměry a jsou konstruovány na velké zatížení a častou frekvenci otvírání.

Křídlová vrata

Křídlová vrata jsou stálicí mezi garážovými vraty a patří k nejrozšířenějším typům. Skládají se ze dvou křídel, která se na nosných pantech otevírají směrem ven. Samotné otevírání je lehké a především tiché. Pro vyšší komfort lze křídlová vrata vybavit elektropohonem pro automatické otevírání.

Posuvné brány

Posuvné brány jsou ideální variantou do míst, kde není dostatek prostoru před nebo za branou. Jsou tvořeny jedním či dvěma křídly, které se otevírají posuvným pohybem do stran. Posuvné brány jsou velice oblíbené, jelikož nevyžadují téměř žádnou údržbu. Samotné otevírání brány je taktéž velice pohodlné, a to i v zimě při napadnutí většího množství sněhu.