Boční sekční garážová vrata

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany. To je zvláště výhodné, pokud má strop garáže zůstat volný například pro uložení věcí (surfovacích prken apod.) nebo pokud křídlo vrat nelze ze stavebních důvodů (šikmá střecha, nízký překlad, překážející odpadové trubky) umístit nebo namontovat pod strop.

Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují velmi dobrou zvukovou a tepelnou izolaci, vysokou stabilitou křídla vrat a příjemně klidný chod.

Přehled motivů bočních sekčních vrat

Vyberte si ze sedmi motivů posuvná sekční vrata podle svých přání – od elegantních drážek M a L přes klasický kazetový vzhled až po exkluzivní designové motivy s prosklením a aplikacemi z ušlechtilé oceli.

Drážka M
odstín dopravní bílá RAL 9016

 Kazeta
dopravní bílá RAL 9016

Drážka L, motiv 462
dopravní bílá RAL 9016

Drážka L, motiv 481
dopravní bílá RAL 9016

Drážka L
odstín dopravní bílá RAL 9016

Drážka L, motiv 461
dopravní bílá RAL 9016

Drážka L, motiv 469
dopravní bílá RAL 9016

Vyberte si garážová vrata přesně podle svých představ.

Vybírat můžete ze 4 typů povrchů, které lze barevně sladit se vzhledem vašeho domu. Kromě toho najdete v nabídce dalších 15 cenově zvýhodněných barev, zhruba 200 barev podle mezinárodně uznávané škály RAL a dekory Decograin.

Abyste ze svých nových vrat měli dlouho radost, jsou povrchy našich vrat optimálně chráněny proti korozi. Žárově pozinkovaný materiál a kvalitní oboustranný základní polyesterový nátěr odpuzuje dešťové kapky.

Woodgrain
Robustní, cenově výhodný povrch Woodgrain velmi věrně imituje řez pilou. Je odolný a díky svému reliéfu umožní poměrně snadno opravit i případná drobnější poškození.

Silkgrain
Hedvábně hladký povrch Silkgrain je díky svému ušlechtilému vzhledu vhodnou volbou pro novostavby a moderní architekturu.

Decograin
Povrchy Decograin dodají vašim sekčním vratům do detailu věrný, výrazný vzhled dřeva, nebo ušlechtilou eleganci v metalické antracitové barvě.

Sandgrain
Cenově výhodný povrch s jemnou strukturou, který je zvláště vhodný pro moderní stavby.

Dobré důvody pro posuvná sekční vrata Hörmann

Ochrana proti sevření prstů zvenku i zevnitř
Tvar článků vrat optimálně přizpůsobený přechodům lamel a závěsů zabraňuje sevření prstů.

Dvojité automatické vypínání
Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otvírání, tak při zavírání vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na kolejnicích na stěně se vrata ihned zastaví.

Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí.

Dálkové ovládání BiSecur s certifikovanou bezpečností

Dvousměrné a mimořádně bezpečně zašifrované dálkové ovládání BiSecur pro pohony garážových vrat a vjezdových bran představuje nejmodernější techniku kódování sloužící ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a k dalším funkcím.

Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje dobrý pocit, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Byla zkoušena a certifikována bezpečnostními experty univerzity v Bochumi a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví.

Moderní dálkový systém pro pohony garážových vrat a vjezdových bran

Dvousměrný a mimořádně bezpečně zašifrovaný systém BiSecur zaručuje nejmodernější metodu kódování ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a dalších zařízení.

Vynikající design
Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu s černým nebo bílým povrchem také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky.

Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány renomovanou designérskou cenou „reddot design award“ za exkluzivní design.

Komfortní dotazování na polohu vrat
Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání vrata dalším stisknutím tlačítka* zavřete. Pohodlněji a bezpečněji svá vrata nemůžete ovládat!

Pomocí naší nové aplikace** můžete ve spojení s datovou bránou Hörmann BiSecur ovládat pohony garážových vrat a vjezdových bran Hörmann, domovní dveře Hörmann*** a další zařízení pohodlně prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

* Při obsluze bez přímého dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora.

** Pro operační systém iOS a Android

*** Se speciální výbavou

Lehká, tichá, precizní