Oficiální zástupce

  • +420 777 730 600
  • obchod@vratanapovel.cz

Sekční garážová vrata

Konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní, nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná.

Jaký vybrat vhodný typ sekčních vrat?

Můžete si vybrat mezi jednostěnnými vraty LTE, ideálními pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci, a dvoustěnnými vraty LPU s tepelnou izolací, které navíc nabízejí větší stabilitu a klidný chod. Pokud ve vašem domě dominuje dřevo, tak zvláště dobře vyniknou sekční vrata Hörmann s výplní z masivního dřeva typu LTH.

LPU 67 Thermo
Energeticky úsporná sekční vrata poskytují díky lamelám o tloušťce 67 mm s přerušeným tepelným mostem vynikající tepelnou izolaci.

LTE 42
Jednostěnná sekční vrata LTE jsou ideální především pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci.

LPU 42
Dvoustěnná sekční vrata LPU poskytují nejlepší možnou tepelnou izolaci. Lamely o tloušťce 42 mm navíc zajišťují maximální stabilitu a klidný chod.

LTH 42
Sekční vrata z masivních dřevěných panelů se výtečně hodí pro dřevěné domy nebo budovy s více dřevěnými fasádními prvky, například hrázdění.

Přehled motivů sekčních vrat

z masivního dřeva

z oceli

Ušetřete až 30 %!

Vrata a dveře od evropského výrobce č. 1 za výhodnou cenu..

Přehrát video

zabezpečení proti zlodějům

Přehrát video

rychlost otevírání

Přehrát video

rádiový systém BiSecur

Nezávazná poptávka

DOBRÁ CENA DĚLÁ DOBRÁ VRATA & BRÁNY

Antonín Světinský, U Stadionu 824, 687 62 Dolní Němčí

+420 777 730 600
obchod@vratanapovel.cz